Linia NT-1
Tłuchowo - Brudzeń Duży - Sikórz - Płock
 
Kierunek jazdy: Płock
 
Oznaczenia kursów V A d V S d V A d V A d V A d V A d
Tłuchowo ul.
15 Sierpnia
5:46 6:42 7:39 - - 15:39
Kamień Kotowy 5:49 6:45 7:42 - - 15:42
Turza Wielka Rumunki 5:51 6:47 7:44 - - 15:44
Turza Wielka 5:54 6:50 7:47 - - 15:47
Winnica Cegielnia 5:56 6:52 7:49 9:17 12:01 15:49
Winnica 5:58 6:54 7:51 9:19 12:03 15:51
 
Brudzeń Duży
 
6:01 6:57 7:54 9:22 12:06 15:54
Brudzeń Osiedle 6:02 6:58 7:55 9:23 12:08 15:55
Parzeń Remiza 6:06 7:02 7:59 9:27 12:12 15:59
Sikórz Skrzyżowanie 6:09 7:05 8:02 9:30 12:15 16:02
Srebrna Osiedle 6:14 7:10 8:07 9:35 12:20 16:07
Płock  Zglenickiego 6:20 7:16 8:13 9:41 12:25 16:13
Płock Kredytowa 6:24 7:20 8:17 9:45 12:28 16:17
Płock  Pszczela 6:25 7:21 8:18 9:46 12:29 16:18
Płock  Wolskiego 6:27 7:23 8:19 9:47 12:31 16:20
Płock  Rembielińskiego 6:28 7:25 8:20 9:48 12:32 16:21
Płock  Dworzec Jachowicza 40 6:31 7:28 8:23 9:51 12:35 16:24
 
Kierunek Jazdy : Tłuchowo
 
Oznaczenia kursów V A d V A d V A d V A d V A d V A d
Płock  Dworzec Jachowicza 40 6:42 8:35 11:20 14:40 15:49 17:43
Płock  Wolskiego 6:46 8:39 11:24 14:44 15:53 17:47
Płock  Pszczela 6:47 8:40 11:25 14:45 15:54 17:49
Płock  Skarpa 6:48 8:41 11:26 14:46 15:55 17:50
Płock  Zglenickiego 6:52 8:45 11:30 14:51 15:59 17:54
Srebrna Osiedle 6:58 8:51 11:36 14:57 16:05 18:00
 Sikórz Skrzyżowanie 7:03 8:56 11:41 15:02 16:10 18:05
Parzeń Remiza 7:06 8:59 11:44 15:05 16:13 18:08
 Brudzeń Osiedle 7:10 9:03  11:48 15:09 16:17 18:12
Brudzeń Duży 7:11 9:04 11:49 15:10 16:18 18:13
Winnica 7:14 9:07 11:52 15:13 16:21 18:16
Winnica Cegielnia 7:16 9:09 11:54 15:15 16:23 18:18
Turza Wielka 7:18 - - 15:17 16:25 18:20
Turza Wielka Rumunki 7:21 - - 15:20 16:28 18:23
Kamień Kotowy 7:23 - - 15:22 16:30 18:25
Tłuchowo ul.
15 Sierpnia
7:26 - - 15:25 16:33 18:28
 
Oznaczenia kursów:
V- kurs przyśpieszony,
S - kursuje w dni nauki szkolnej,
A - kursuje od poniedziałku do piątku,
d - nie kursuje w dniu 01.01., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, oraz w dniach 25 i 26 XII.
 

Linia NT-3

Brudzeń Duży - Sobowo - Główina - Płock
 
Kierunek jezdy: Płock
 
Oznaczenia kursów F d S V F d V F d S V
Brudzeń Duży
6:27
- -
Bądkowo Kościelne 6:29 - -
Strupczewo Stacja Paliw 6:31 - -
Strupczewo Skrzyżowanie 6:34 - -
Sobowo Pętla 6:37 8:13 15:34
Główina 6:41 8:17 15:38
Głowina I. 6:43 8:19 15:40
Więcławice 6:45 8:21 15:42
Myśliborzyce 6:47 8:23 15:44
Rokicie 6:49 8:25 15:46
Uniejewo W. 6:51 8:27 15:48
Uniejewo I. 6:53 8:29 15:50
Murzynowo 6:56 8:32 15:53
Brwilno A. 7:02 8:38 15:59
Brwilno K. 7:04 8:40 16:01
Brwilno O. 7:06 8:42 16:03
Maszewo nad Wisłą 7:08 8:44 16:05
Płock Winiary Szpital 7:11 8:47 16:08
 Płock Skarpa 7:13 8:49 16:10
Płock Skłodowskiej 7:14 8:50 16:11
Płock  Dworzec  Jachowicza 40
7:16 8:52 16:13
 
Kierunek jazdy: Brudzeń Duży
 
Oznaczenia kursów F d S V F d V F d S V
Płock  Dworzec 
Jachowicza 40
7:19 14:40 16:20
Płock  Skłdodwskiej
7:21 14:42 16:22
Płock  Skarpa
7:22 14:43 16:23
Płock Winiary Szpital
7:24 14:45 16:25
Maszewo nad Wisłą
7:27 14:48 16:28
Brwilno Osiedle
7:29 14:50 16:30
Brwilno Kościół
7:31 14:52 16:32
Brwilno Antoniówka
7:33 14:54 16:34
Murzynowo
7:39 15:00 16:40
Uniejewo I.
7:42 15:03 16:43
Uniejewo Wieś
7:44 15:05 16:45
Rokicie
7:46 15:07 16:47
Myśliborzyce
7:48 15:09 16:49
Więcławice
7:50 15:11 16:51
Główina I.
7:52 15:13 16:53
Główina
7:53 15:14 16:54
Sobowo Pętla
7:57 15:18 16:58
Strupczewo Skrzyżowanie
- - 17:00
Strupczewo Stacja Paliw
- - 17:02
Bądkowo Kościelne
- - 17:04
Brudzeń Duży
- - 17:06
 
Oznacenia kursów:
V - kurs przyśpieszony,
F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze,
S - kursuje w dni nauki szkolnej,
d - nie kursuje w dniu 01.01., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych, oraz w dniach 25 i 26 XII.
 
Linia NT-5
   Mochowo - Bożewo - Sikórz - Płock
 
Kierunek jazdy: Płock
 
Oznaczenia krsów F d V F d V F d V F d V
Mochowo Skrzyżowanie

6:20

8:05

12:45

15:34

Przybojewo

6:23

8:08

12:48

15:37

Bożewo Kolonia

6:25

8:10

12:50

15:39

Bożewo

6:27

8:12

12:52

15:41

Cieślin 6:30 8:15 12:55 15:44
Olszynki 6:32 8:17 12:57 15:46
Łukoszyno Biki 6:35 8:20 13:00 15:49
Łukoszyn 6:38 8:23 13:03 15:52
Karwosieki Cholewice 6:40 8:25 13:05 15:54
Karwosieki Cholewice-Skrzyżowanie 6:42 8:27 13:07 15:56
Parzeń 6:44 8:29 13:09 15:58
Sikórz Skrzyżowanie 6:47 8:32 13:12 16:01
Srebrna Osiedle 6:52 8:37 13:17 16:06
Płock  Zglenickiego 6:58 8:43 13:23 16:12
Płock  Skarpa  7:01 8:46 13:26  16:15
Płock Jachowicza Młyn 7:04 8:49 13:29  16:18
Płock  Dworzec
Jachowicza 40
7:06 8:51 13:31 16:20
 
Kierunek jazdy : Mochowo
Oznaczenia kursów F d V F d V F d V F d V
Płock Dworzec Jachowicza 40 7:14 11:00 14:40 16:30
Płock Skarpa 7:19 11:05 14:45
16:35
Płock Zglenickiego 7:22 11:08 14:48 16:38
Srebrna Osiedle 7:28 11:14 14:54 16:44
Sikórz Skrzyżowanie 7:33 11:19 14:59 16:49
Parzeń 7:36 11:22 15:02 16:52
Karw Cholewice-Skrzyżowanie 7:38 11:24 15:04 16:54
Karwosieki Cholewice 7:40 11:26 15:06 16:56
Łukoszyn 7:42 11:28 15:08 16:58
Cieślin 7:48 11:34 15:14 17:04
Bożewo 7:51 11:37 15:17 17:07
Dobrzenice 7:56 11:42 15:22 17:12
Mochowo Skrzyżowanie 7:58 11:44 15:24 17:14
 
Oznaczenia kursów:
F - Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze,
d - nie kursuje w dniu 1I,w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII,
V - kurs przyspieszony.
Liczba odwiedzin: 11434